Gfix.ir
گیم فیکس وبسایت تخصصی دانلود بازی های انواع کنسول و شبیه ساز

دانلود شبیه ساز psp برای اندروید و ویندوز

دانلود شبیه ساز psp برای اندروید و ویندوز

ppsspp 1.5.4 Windos & 1.6.3 Android
نسخه ویندوز : 1.5.4

نسخه اندروید : 1.6.3 Gold

حجم نسخه ویندوز : 20 مگابایت

حجم نسخه اندروید : 29 مگابایت

آموزش استفاده از نسخه ویندوز : باید خدمتون عرض کنم که استفاده از این نرم افزار برای کسانی که کمی با ویندوز کار کردن خیلی ساده ست کافیه نرم افزار رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید بعد وارد پوشه که شدید دو فایل با پسوند exe وجود داره که با توجه به نسخه ویندوزتون یکی رو اجرا کنید بعد از اجرا شدن کافیه بازی های پی اس پی با پسوند iso یا bin رو از طریق گزینه Browse انتخاب کنید و بازی به راحتی اجرا میشه.

آموزش نسخه اندروید : برای اجرا باری ها در اندروید ابتدا نسخه اندروید را از لینک های دانلود دریافت کنید و اون رو نصب کنید . نرم افزار رو اجرا کنید و پوشه بازی مورد نظر رو انتخاب کنید ; باری به راحتی اجرا خواهد شد.


شبیه ساز ppsspp در حال حاضر سریع ترین و بهترین شبیه ساز پی اس پی (psp) می باشد که هم برای اندروید و هم برای ویندوز منتشز شده است و دارای نصبی آسان و کارکرد بهینه از سیستم می باشد
لینک های دانلود

- - - - - - - - - - -
در صورت نیاز به شیبه ساز از لینک زیر استفاده کنید

2521 : بازدید
Mahdi : نویسنده


.::کلمات کلیدی::.

دانلود شبیه ساز پی اس پی , دانلود شبیه ساز پی اس پی برای ویندوز , دانلود شبیه ساز پی اس پی اندروید , اجرای بازی های پی اس پی در اندروید , اجرای بازی های پی اس پی در ویندوز , اجزای بازی psp در  ,.::نظرات کاربران::.
.::توجه کنید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد و نظرات پس از تایید مدیرت نمایش داده خواهد شد::.